Понеділок, 29.04.2024, 12:00
Вітаю Вас Гість
RS

новий сайт салону МУЛАТКА  >www.mulatka.in.ua<



••• ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ВІДВІДУВАЧУ СОЛЯРІЯ •••          
                                                       Що таке засмага? 
null
Існують 3 види ультрафіолетових променів

Ультрафіолетове гамма-випромінювання: короткі промені, що фільтруються озоновим шаром атмосфери. Застосовуються в лікарнях для стерилізації інструментів та приміщень.

Ультрафіолетове бета-випромінювання: промені середньої довжини, що стимулюють вироблення меланіну в епідермісі.

Ультрафіолетове альфа-випромінювання: довгі промені, які здатні проникати в нижні шари шкіри і викликають фарбування меланіну.

Зміна кольору шкіри під сонячним промінням (засмага) – це не що інше, як захисна реакція організму. Шкіра складається з кількох шарів: епідермісу, дерми, підшкірної тканини. Епідерміс, у свою чергу, має ще два шари: роговий та шар зародкових клітин, який містить живильні клітини і відіграє важливу роль у процесі утворення пігментації. Шар зародкових клітин містить меланоцити. Під впливом сонячного ультрафіолетового бета-випромінювання меланоцити утворюють пігментну речовину – меланін, коричневий пігмент, – що накопичується навколо ядер кератинових клітин, захищаючи в такий спосіб молекули ДНК. Між засмагою під сонцем та в солярії немає суттєвої різниці. Процес виникнення пігментації однаковий. В обох випадках результатом буде природний колір засмаги. Засмага, отримана в солярії, зберігається такий самий час, як і засмага під сонцем.

Що необхідно знати про солярій 

1. Всі солярії поділяються на непрофесійні та професійні. Вони відрізняються за співвідношенням альфа- та бета-випромінювання. У професійному солярії більше бета-випромінювання, яке стимулює вироблення меланіну і тим самим робить засмагу більш інтенсивною. 
2. Солярії можуть бути вертикальними та горизонтальними. 
3. Передбачається наявність рефлектора, тобто спеціального віддзеркалюючого шару, що нанесений на внутрішню поверхню ламп, які мають бути направленні безпосередньо на пацієнта під час засмаги. 
4. Електронне керування, яке дає можливість вимкнути солярій, ввімкнути чи вимкнути вентилятори під час сеансу. 
5. Солярій повинен знаходитись в окремому приміщенні. 
6. Бажано не відвідувати солярій під час вагітності. 
7. Не можна приймати сонячні ванни при запальних процесах будь-якого характеру, а також при пухлинах. 
8. Перебуваючи в солярії, татуювання (якщо таке є) бажано прикривати. Адже фарби, які входять до складу татуювання, можуть викликати алергічну реакцію. 
9. Прийом лікарських препаратів може спровокувати підвищену реакцію на ультрафіолетові промені. 

Речовини, які можуть реагувати з ультрафіолетом:

СульфонамідАнтибіотики
Тетрациклін
Препарати проти висипів 
Хлорталидон Діуретини ФенотіазінЛіки проти стресу
Псоралея
Засіб від засмаги
Мускусна олія
Парфуми 
Відбілювачі
Миючі засоби 
ЕозинБарвники 

Правила відвідування солярію 

1. Відвідувати необхідно саме студію засмаги, бо там всі зусилля спеціалістів спрямовані на надання клієнту бажаної та якісної послуги.
2. Перед відвідуванням солярію необхідно пройти консультацію в лікаря щодо загального стану здоров'я та реакції шкіри на ультрафіолет зокрема. 
3. Кількість хвилин засмаги повинен корегувати спеціаліст. Для початку вистачить 5-7 хвилин. 
4. Засмагати потрібно з чистим тілом. Перед сеансом необхідно прийняти душ без мила, змити декоративну косметику, інакше може з’явитися пігментація. Не можна користуватися парфумами. В день відвідування солярію не слід займатися косметичними процедурами. 
5. Необхідно використовувати спеціальну косметику для соляріїв. Як правило, виробники косметики для соляріїв випускають такі засоби:
До складу засобів для соляріїв не входять сонячні фільтри.
6. Шкіра обличчя більше реагує на ультрафіолетові промені, тому краще вибрати солярій, в якому є окремі лампи для лиця. Після сеансу обов’язково потрібно зволожити шкіру.
7. На якість також впливає характер продуктів, які вживаються в їжу. Тобто, щоб отримати бронзовий відтінок засмаги, частіше потрібно вживати манго, моркву.
8. І останнє. Не забувайте: «Все корисно в міру!». Це правило актуальне для любителів штучної засмаги.

Щоб мати постійно шоколадну шкіру та хороший результат від солярію, його необхідно відвідувати регулярно. Спочатку слід пройти базовий курс – 4–5 сеансів через день. Потім достатньо одного разу на тиждень по 10 хвилин.

Але головний секрет успіху засмаги такий: «Під час отримання штучної засмаги Ви повинні перебувати в спокої та гармонії з власним тілом. Тоді засмага буде приносити радість і буде безпечною. Потрібно розслабитись і дозволити промінчикам подарувати Вам щастя».

• ПОТРІБНО ЗНАТИ

Нігті у житті жінки, дівчини відіграють вагоме значення тому, що саме нігті підкреслюють яскравість та індивідуальність стилю власниці. Манікюр - один з небагатьох способів підкреслити власну елегантність та оригінальність. Любителям нарощених нігтів та френчу для захисту маніюру від ультрафіолетових променів пропонуємо чудові захисні ковпачки.

Коли ми закриваєм очі - ми думаєм, що захищаєм очі від ультрафіолету, але це не так. Повіки очей доволі тонкі - тому потрібно використовувати спеціальні очки для солярія

Жінкам для захисту грудей рекомендується наклеювати спеціальні наклейки - стікіні.
А щоб волосся не пересихало та не ставало ламким потрібно надягати шапочку для солярія.



Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz