Гарне, чисте обличчя... ніжна, молода, еластична, приємна на дотик шкіра - це не тільки почуття внутрішньої гармонії, але й ваш статус, ваш стиль життя, ваш шлях до успіху.
Сучасна косметологія допоможе вам ефективно вирішити більшість проблем зі шкірою.
Сучасна косметологія допоможе вам ефективно вирішити більшість проблем зі шкірою.
Пропонуємо наступні види послуг:
• Консультація лікаря дерматолога (безкоштовно)
• Чистка обличчя
• Чистка обличчя
Механічна чистка обличчя – найпоширеніша процедура і вважається досить ефективною.
Спочатку шкіру обличчя розпарюють або готують за допомогою спеціального гелю. Потім виконується видалення чорних крапок, комедонів, вугрів, міліуму, проводиться д’Арсонвалізація і накладається стягуюча а потім заспокійлива маска чи крем.
Процедура механічної чистки обличчя дещо болісна, але саме така чистка є самою ретельною. Після ручної чистки можуть залишатися почервоніння протягом кількох годин – це залежить від чутливості і стану шкіри. На наступний день після ручної чистки шкіра обличчя добре зволожена, «дихає», ніжна, пружна, виглядає здоровою і світлою.
• Пілінг
Хімічний пілінг обличчя – це процедура видалення поверхневих шарів епітелію шкіри за допомогою слабких розчинів кислот з метою омолодження. Кислоти забезпечують рівномірне відлущення декількох шарів омертвілих клітин, що сприяє омолодженню шкіри, стимулює синтез колагена та ріст молодих клітин. У результаті хімічного пілінгу підвищується її тонус й еластичність.
Хімічний пілінг обличчя застосовується з гарними результатами при жирній шкірі, демодекозі, вугровій хворобі, як омолоджуюча процедура й процедура для попередження старіння шкіри. Також хімічний пілінг використовується косметологами при гіперпігментації. Шкіра обличчя виглядає свіжою, здоровою і надзвичайно приємна на дотик.
• Масаж обличчя
• Косметичні маски
• Косметичні маски
• Кріотерапія
Кріомасаж – це вплив на шкіру холодом, точніше рідким азотом, охолодженим до 196 °С.
Кріомасаж обличчя сприяє розширенню кровоносних судин і звуженню капілярів. У результаті покращується кровообіг, а отже і живлення шкіри. Інтенсивніше йдуть в організмі обмінні процеси, і шкіра омолоджується. Кріомасаж обличчя знижує запальні процеси, вирівнює колір обличчя, стягує пори. Також ефективний кріомасаж при випаданні волосся.
Кріомасаж – безболісна процедура. Її можна зрівняти із протиранням обличчя шматочком льоду, при цьому шкіру стягує й трошки поколює. Проте ефективність набагато вище. Після кріомасажу обличчя надовго залишається відчуття комфорту й свіжості. Протипоказань у кріотерапії практично немає. Її застосовують як профілактичний засіб для людей всіх вікових груп. Тривалість сеансів визначає косметолог, залежно від стану шкіри. Повний курс лікування, як правило, розрахований на десять сеансів.
• Видалення родимок, бородавок, папілом та інше
Видалення родимок – проблема особливої важливості. Перед видаленням родимок необхідна консультація дерматолога та онколога. Після видаленням родимок при необхідності рекомендується провести гістологічне дослідження вилучених тканин. Самостійне "виведення” родимок категорично протипоказано.
Видалення бородавок здійснюється припіканням рідким азотом. Маленькі папіломи, кондиломи, вікові кератоми, а також виступаючі над поверхнею шкіри, невуси (родимки) – за допомогою электрокоагуляції. Якщо утворення більше 2-3 см у діаметрі, то використовують лазерну коагуляцію. Плоскі родимки, видаляють косметологи тільки хірургічним шляхом.
Якщо неправильно доглядати за шкірою після видалення утворення, на його місці можуть утворитися пігментні плями. На місці видалення папіломи після її припікання, так само як і після видалення кондиломи, родимки, бородавки – залишається чорна кірка. Її протягом 4-5 днів у жодному разі не можна мочити. Якщо утворення було вилучено зі шкіри обличчя, потрібно уникати потрапляння на ранку кремів, лосьйонів, декоративної косметики. Не пробуйте позбутися від кірки, поки вона сама не відпаде – загоєння ранки сповільниться. Після того, як кірка відпаде, після видалення папіломи, на її місці з’явиться ніжна, рожева шкіра, яку потрібно захищати від сонячних променів. Особливо це важливо влітку, коли сонце найбільше активно. Ранком, удень і ввечері необхідно наносити на зону, з якої було вилучене утворення, крем з високим фактором захисту від ультрафіолету. Робити це треба доти , поки ця ділянка не зрівняється по кольорі з навколишньою шкірою. Вплив на травмовані ділянки шкіри ультрафіолету може привести до появи пігментних плям.
У кожному разі видалення бородавок, родимок, папілом, татуажу повинен призначати тільки фахівець. Причому рішення по кожному невусу в пацієнта приймається окремо. Адже на тілі однієї людини може зустрічатися й три, і чотири різних типи родимок.
• Воскова депіляція
Воскова депіляція (бiоепіляція) один з найпоширеніших способів видалення небажаного волосся, при якому цілісність волосяної цибулини залишається незмінної. Це досить ефективний і недорогий метод. Дає тимчасовий косметичний ефект на 3-4 тижні, виконується на будь-яких ділянках тіла. Регулярна воскова депіляція робить волосся більше м’якими й тонкими.
Властивості воскової депіляції – мінімальне подразнення, видалення коротких жорстких волосинок, максимальна комфортність. Для якісного виконання воскової депіляції довжина волосся повинна бути не менше 5 мм. Після процедури залишається крапкове подразнення (тримається від 1 години до доби залежно від чутливості шкіри).
Необхідно виконувати рекомендації з догляду за шкірою після воскової депіляції. Напередодні процедури не загорати й не застосовувати скраб, щоб уникнути ушкодження шкіри.
• Електроепіляція
Електроепіляція - це метод радикального видалення небажаного волосся за допомогою різних видів електричного струму. Електричний струм надходить в волосяну цибулину по найтоншому електроду - голці і руйнує паросткові зону волосся. Потім волосся відновитися не може. На сьогоднішній день це один-єдиний метод, який дає 100% гарантію повного видалення всіх небажаних волосся зовсім. Цим методом можна видалити всі типи волосся від тонких світлих до темних жорстких з будь-яких ділянок тіла. Роблячи електроепіляцію, Ви можете бути впевнені, що у Вас буде вилучено все волосся без винятку, незалежно від кольору шкіри, кольору самого волосся, і навіть у тому випадку, якщо ріст волосся викликаний гормональними змінами в організмі. Жоден інший метод епіляції Вам таку гарантію не дає.
Суть методу електроепіляції: введення тонкого електрода (у вигляді голки) у волосяний фолікул. Через цю голку в зону росту волосся надходить електрострум, в внаслідок чого руйнується ключова зона росту і відновлення волосся. За допомогою електроепіляції можна видаляти волосся на будь-якій ділянці тіла, включаючи такі чутливі зони, як пахви і область бікіні.
Протипоказання епіляціЇ
Як відомо, процедури епіляції своїми володіють протипоказаннями. Існують протипоказання загальні для фотоепіляції, біоепіляції і електроепіляції. Якщо ж всі протипоказання підходять тому до вас, то з усіх вищезазначених процедур вам підходить тільки вій. нарощування
Загальні протипоказання:
1. Не можна проводити епіляцію людям, що страждають на варикозне розширення вен в місці епіляції.
2. Не варто використовувати процедуру епіляції під час вагітності, як так больові відчуття від процедури можуть негативно позначитися на майбутньому дитині.
3. Протипоказана епіляція при хронічних, наявності гострих і вірусних захворюваннях шкіри.
4. Якщо в проблемній зоні є невуси, родимки або бородавки, епіляцію то треба виключити.
5. Хворі на цукровий діабет не можуть скористатися епіляцією.
6. Епіляція протипоказана при індивідуальній струму, непереносимості воску і світла.
7. Процедуру епіляції проводити не можна при цукровому діабеті, при епілепсії та онкологічних захворюваннях.
8. Якщо є проблеми по частині гінекологічної частини, епіляція то проводиться тільки після консультації з лікарем.
9. Треба відмовитися від епіляції при наявності кардіостимуляторів, протезів в області процедури, а так само при важких формах гіпертонічної хвороби або ішемічної хвороби серця.
Косметолог, лікар - дерматолог
Осадца Катерина Іванівна
Осадца Катерина Іванівна