Четвер, 26.12.2024, 23:42
Вітаю Вас Гість
RS

новий сайт салону МУЛАТКА  >www.mulatka.in.ua<



••• Сонце, яке завжди з тобою •••

З давніх давен люди помічали, що сонячні промені позитивно діють на організм людини. Древні китайці наприклад вважали, що сонячні ванни є ідеальним засобом при лікуванні від віспи, а Гіпократ - від рахіту. 


Властивостями сонячних променів звичайно людство цікавилось і в сучасному світі тим паче, що техніка підкорена інженерною думкою дозволяє робити самі несподівані відкриття. 

Солярій з´явився абсолютно випадково внаслідок експерементів, які проводили німецькі вчені. При вивченні впливу ультрафіолетового спектру опромінення на спортсменів, Фрідріх Вольф - вчений, який проводив експеримент помітив побічну дію ультрафіолетового опромінення - у спортсменів мінявся колір шкіри, вона ставала засмаглою. 

Уже в 1975 році Фрідріх Вольф зі своїм братом Йоргом Вольфом заснували компанію по виготовленню ламп для солярію - Cosmedico. Пізніше Cosmedico стала і першою компанією по виготовленню соляріїв. 

Масовий випуск соляріїв почався на початку вісімдесятих, найбільше розповсюдження на той час вони отримали в США. Згодом хвиля прокотилась по Європі, а за останні 5 - 10 років солярій міцно прижився і в Україні.

Засмага в солярії вважається менш шкідливою ніж під сонцем. В спектрі сонця присутні ультрафіолетові промені трьох видів: α, β, та γ (альфа-, бета-, гамма- випромінення). Останній (гамма-) вид випромінення надзвичайно шкідливий для здоров´я, але в переважній більшості земної кулі є озоновий шар, який фільтрує гамма- промені.

Сучасні солярії в цьому відношенні абсолютно безпечні.  Але ніколи не забувайте корисно все, що в міру. Штучне сонечко - солярій, так само як і справжнє сонце корисне тільки в помірних дозах.

Засмагайте, отримуте задоволення від сонячних променів і від гарної рівномірної засмаги, а адміністрація салону "МУЛАТКА" завжди допоможе вам  в цьому!






Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz